Programul Complet
Etapa 1 - 1 august FC INTERNATIONAL CURTEA DE ARGES – FC OTELUL GALATI
FC CEAHLAUL P.NEAMT – FC STEAUA CFR 1907 CLUJ – FC UNIREA URZICENI
FC RAPID – FC POLI IASI
FC APULUM A.IULIA – FC BRASOV
FC TIMISOARA – CF GLORIA 1922 BISTRITA
FC ASTRA PLOIESTI – CS PANDURII TG.JIU
FC VASLUI – FC ARGES
FC “U” CRAIOVA – FC DINAMO
Etapa a 2-a - 8 august FC OTELUL GALATI – FC CEAHLAUL P. NEAMT
FC STEAUA – CFR 1907 CLUJ FC UNIREA URZICENI – FC RAPID
FC POLI IASI – FC TIMISOARA
FC BRASOV – FC ASTRA PLOIESTI
CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC APULUM A.IULIA
CS PANDURII TG.JIU – FC VASLUI
FC ARGES – FC “U” CRAIOVA
FC DINAMO – FC INTERNATIONAL C.ARGES
Etapa a 3-a - 15 august FC INTERNATIONAL C.ARGES – FC ARGES
FC CEAHLAUL P. NEAMT – FC DINAMO
CFR 1907 CLUJ – FC OTELUL GALATI
FC APULUM A.IULIA – FC POLI IASI
FC TIMISOARA – FC RAPID
FC ASTRA PLOIESTI – CF GLORIA 1922 BISTRITA
FC VASLUI – FC BRASOV
FC “U” CRAIOVA – CS PANDURII TG.JIU
FC STEAUA – FC UNIREA URZICENI Etapa a 4-a - 22 august FC RAPID – FC APULUM A.IULIA
FC OTELUL GALATI – FC STEAUA FC URZICENI – FC TIMISOARA
FC POLI IASI – FC ASTRA PLOIESTI
FC BRASOV – FC “U” CRAIOVA
CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC VASLUI
CS PANDURII TG. JIU – FC INTERNATIONAL C. ARGES
FC ARGES – FC CEAHLAUL P. NEAMT
FC DINAMO – CFR 1907 CLUJ
Etapa a 5-a - 29 august FC INTERNATIONAL C. ARGES – FC BRASOV
FC CEAHLAUL P. NEAMT – CS PANDURII TG.JIU
CFR 1907 CLUJ – FC ARGES
FC APULUM A.IULIA – FC TIMISOARA
FC ASTRA PLOIESTI – FC RAPID
FC VASLUI – FC POLI IASI
FC “U” CRAIOVA – CF GLORIA 1922 BISTRITA
FC OTELUL GALATI – FC UNIREA URZICENI
FC STEAUA – FC DINAMO Etapa a 6-a - 12 septembrie FC RAPID – FC VASLUI
FC TIMISOARA – FC ASTRA PLOIESTI
FC URZICENI – FC APULUM A.IULIA
FC POLI IASI – FC “U” CRAIOVA
FC BRASOV – FC CEAHLAUL P. NEAMT
CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC INTERNATIONAL C. ARGES
CS PANDURII TG. JIU – CFR 1907 CLUJ
FC ARGES – FC STEAUA FC DINAMO – FC OTELUL GALATI
Etapa a 7-a - 19 septembrie FC INTERNATIONAL C.ARGES – FC POLI IASI
FC CEAHLAUL P. NEAMT – CF GLORIA 1922 BISTRITA
CFR 1907 CLUJ – FC BRASOV
FC ASTRA PLOIESTI – FC APLULUM A. IULIA
FC VASLUI – FC TIMISOARA
FC “U” CRAIOVA – FC RAPID
FC OTELUL GALATI – FC ARGES
FC STEAUA – CS PANDURII TG. JIU FC DINAMO – FC UNIREA URZICENI
Etapa a 8-a - 26 septembrie FC RAPID – FC INTERNATIONAL C. ARGES
FC APULUM A.IULIA – FC VASLUI
FC TIMISOARA – FC “U” CRAIOVA
FC UNIREA URZICENI – FC ASTRA PLOIESTI
FC POLI IASI – FC CEAHLAUL P. NEAMT
FC BRASOV – FC STEAUA CF GLORIA 1922 BISTRITA – CFR 1907 CLUJ
CS PANDURII TG. JIU – FC OTELUL GALATI
FC ARGES – FC DINAMO
Etapa a 9-a - 3 octombrie FC INTERNATIONAL C. ARGES – FC TIMISOARA
FC CEAHLAUL P. NEAMT – FC RAPID
CFR 1907 CLUJ – FC POLI IASI
FC VASLUI – FC ASTRA PLOIESTI
FC “U” CRAIOVA – FC APULUM A.IULIA
FC OTELUL GALATI – FC BRASOV
FC STEAUA – CF GLORIA 1922 BISTRITA FC ARGES – FC UNIREA URZICENI
FC DINAMO – CS PANDURII TG. JIU
Etapa a 10-a - 17 octombrie FC RAPID – CFR 1907 CLUJ
FC APULUM A.IULIA – FC INTERNATIONAL C. ARGES
FC TIMISOARA – FC CEAHLAUL P. NEAMT
FC ASTRA – FC “U” CRAIOVA
FC UNIREA URZICENI – FC VASLUI
FC POLI IASI – FC STEAUA FC BRASOV – FC DINAMO
CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC OTELUL GALATI
CS PANDURII TG. JIU – FC ARGES
Etapa a 11-a - 24 octombrie FC INTERNATIONAL C. ARGES – FC ASTRA PLOIESTI
FC CEAHLAUL P. NEAMT – FC APULUM A.IULIA
CFR 1907 CLUJ – FC TIMISOARA
FC “U” CRAIOVA – FC VASLUI
FC OTELUL GALATI – FC POLI IASI
FC STEAUA – FC RAPID CS PANDURII TG. JIU – FC UNIREA URZICENI
FC ARGES – FC BRASOV
FC DINAMO – CF GLORIA 1922 BISTRITA
Etapa a 12-a - 31 octombrie FC RAPID – FC OTELUL GALATI
FC APULUM A. IULIA – CFR 1907 CLUJ
FC TIMISOARA – FC STEAUA FC ASTRA PLOIESTI – FC CEAHLAUL P. NEAMT
FC VASLUI – FC INTERNATIONAL C. ARGES
FC UNIREA URZICENI – FC “U” CRAIOVA
FC POLI IASI – FC DINAMO
FC BRASOV – CS PANDURII TG. JIU
CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC ARGES
Etapa a 13-a - 7 noiembrie FC INTERNATIONAL C. ARGES – FC “U” CRAIOVA
FC CEAHLAUL P. NEAMT – FC VASLUI
CFR 1907 CLUJ – FC ASTRA PLOIESTI
FC OTELUL GALATI – FC TIMISOARA
FC STEAUA – FC APULUM A. IULIA FC BRASOV – FC UNIREA URZICENI
CS PANDURII TG. JIU – CF GLORIA 1922 BISTRITA
FC ARGES – FC POLI IASI
FC DINAMO – FC RAPID
Etapa a 14-a - 21 noiembrie FC INTERNATIONAL C. ARGES – FC UNIREA URZICENI
FC RAPID – FC ARGES
FC APULUM A.IULIA – FC OTELUL GALATI
FC TIMISOARA – FC DINAMO
FC ASTRA – FC STEAUA FC VASLUI – CFR 1907 CLUJ
FC “U” CRAIOVA – FC CEAHLAUL P. NEAMT
FC POLI IASI – CS PANDURII TG. JIU
CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC BRASOV
Etapa a 15-a - 28 noiembrie FC CEAHLAUL P. NEAMT – FC INTERNATIONAL C.ARGES
CFR 1907 CLUJ – FC “U” CRAIOVA
FC OTELUL GALATI – FC ASTRA PLOIESTI
FC STEAUA – FC VASLUI FC UNIREA URZICENI - CF GLORIA 1922 BISTRITA
FC BRASOV – FC POLI IASI
CS PANDURII TG. JIU – FC RAPID
FC ARGES – FC TIMISOARA
FC DINAMO – FC APULUM ALBA IULIA
Etapa a 16-a - 5 decembrie FC INTERNATIONAL C.ARGES- CFR 1907 CLUJ
FC CEAHLAUL P. NEAMT – FC UNIREA URZICENI
FC RAPID – FC BRASOV
FC APULUM A.IULIA – FC ARGES
FC TIMISOARA – CS PANDURII TG. JIU
FC ASTRA PLOIESTI – FC DINAMO
FC VASLUI – FC OTELUL GALATI
FC “U” CRAIOVA – FC STEAUA FC POLI IASI – C F GLORIA 1922 BISTRITA
Etapa a 17-a - 12 decembrie CFR 1907 CLUJ – FC CEAHLAUL P. NEAMT
FC OTELUL GALATI – FC “U” CRAIOVA
FC STEAUA – FC INTERNATIONAL C. ARGES FC UNIREA URZICENI – FC POLI IASI
FC BRASOV – FC TIMISOARA
CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC RAPID
CS PANDURII TG. JIU – FC APULUM A.IULIA
FC ARGES – FC ASTRA PLOIESTI
FC DINAMO – FC VASLUI